Aicinām skolotājus uz spēles ”Jogurta dzīves cikls” prezentāciju 8. jūnijā plkst. 10.00 Ziemeļvalstu Ministru padomes birojā Marijas ielā 13/3, Berga Bazārā.

Spēle ir izveidota, lai 7. – 9. klašu skolēniem interaktīvā veidā radītu priekšstatu par resursu patēriņu un ietekmi uz vidi konkrēta produkta ražošanā, izmantojot dzīves cikla pieeju – sākot ar produkta izejvielu ieguvi un beidzot ar izlietotā iepakojuma nokļūšanu atkritumu tvertnē.

Spēles prezentācijas laikā biedrības “Ekodizaina kompetences centrs” biedri pastāstīs par spēles izveidi un dzīves cikla analīzi, būs iespēja kopīgi izspēlēt spēli un pārrunāt spēles metodiku. Pēc spēles prezentācijas izlozēsim 10 skolas, kuras varēs iegūt spēli savā īpašumā.

Pieteikšanās prezentācijai līdz 5. jūnijam aizpildot dalības anketu: saite, vai rakstot uz e-pastu Ilzei Neimanei: neimane.ilze@gmail.com, norādot vārdu, uzvārdu un skolu. Lūgums pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

Sākot ar 1. septembri, skolotājiem būs iespēja spēli iegūt lietošanā uz laiku, piesakoties Ziemeļu Ministru padomes birojā, kontaktpersona Daina Mežecka, tel. 29394399.

Spēli ”Jogurta dzīves cikls” ir izveidojusi biedrība “Ekodizaina kompetences centrs” projekta “Pieejama bioloģiskā pārtika un ilgtspējīgs patēriņš” ietvaros ar Ziemeļu Ministru padomes finansiālu atbalstu.

Ilze Neimane

valdes locekle

biedrība “Ekodizaina kompetences centrs”

tālrunis: 29392749

e-pasts: info@ekodizains.org

http://ekodizains.org/

http://ekomarkejums.lv/