FIT for REACH (2015-2020)

Projekta mērķis

“Fit for REACH” mērķis ir samazināt kaitīgo ķīmisko vielu nokļūšanu vidē, efektīvāk izmantojot resursus uzņēmumos un īpaši kaitīgas ķīmiskās vielas aizstājot ar mazāk kaitīgām vielām.

Dalies:

Ekodizaina kompetences centra īstenotās projekta aktivitātes

  1. Laba iepirkumu (sagādes) pārvaldība uzņēmumos un saziņa ar piegādātājiem par kaitīgo vielu sastāvu izejvielās.
  2. Sociālais dialogs: Patērētāju un uzņēmēju ieguvums no samazinātinas kaitīgo vielu klātbūtnes produktos. Kā par to informēt?

Vairāk par projektu

Projekta “Fit for REACH” tīmekļa vietne fitreach.eu

Baltijas Vides forums: Baltijas pilotpasākumi bīstamo ķīmisko vielu emisiju samazināšanā, izmantojot aizvietošanu un resursu efektivitāti (LIFE Fit for REACH)

Baltijas Vides forums: Aicinām mazos un vidējos uzņēmumus aizvietot videi un cilvēka veselībai kaitīgās vielas ar drošākām alternatīvām (19.02.2016)

Projekta komanda

Projekta “Fit for REACH” vadošais partneris ir Baltijas Vides Forums Latvijā. Projekta partneri ir Baltijas Vides Forums Igaunijā, Baltijas Vides Forums Lietuvā, Hendrikson & Ko OÜ, Ekodizaina Kompetences Centrs, Latvijas Vides, Ģeoloģijas un Meteoroloģijas Centrs, Igaunijas Veselības pārvalde, Kauņas Tehnoloģiskā Universitāte, Vides Politikas Centrs un 6 rūpniecības uzņēmumi Baltijā.

Projekta finansētājs

Projektu “Baltijas pilotpasākumi bīstamo ķīmisko vielu emisiju samazināšanai, izmantojot aizvietošanu un resursu efektivitāti” [LIFE Fit for REACH, Projekta Nr. LIFE14 ENV/LV/000174] līdzfinansē Eiropas Komisijas finanšu instruments LIFE.

footer-logo

Netika atrasti saistīti raksti.