Jaunumi

16.10.2021.

Pārtikas atkritumi ir vides, ētiska un arī finansiāla problēma – izmetot pārtiku, mēs piesārņojam vidi, izniekojam resursus un arī – izšķērdējam naudu, kas bija vajadzīga, lai izmesto pārtiku nopirktu.  Vai mēs to varam mainīt?

20. oktobrī aicinām uz diskusiju pašvaldību, mācību iestāžu un ēdinātāju pārstāvjus, zaļā publiskā iepirkuma un citus ekspertus, lai pārrunātu, ko Latvijas pašvaldības, skolas un pirmsskolas var darīt un kā atkritumus var samazināt, izmantojot  Zaļo publisko iepirkumu.

Diskusija notiks no plkst. 13.00-17.00 Kaņepes kultūras centrā, Rīga, Skolas iela 15.

Pasākumā:
·       Iepazīstināsim ar Latvijas mācību iestāžu – biedrības “Vides izglītības fonda” Ekoskolu programmas dalībnieču – pieredzi pārtikas atkritumu samazināšanā,
·       Iepazīstināsim ar un diskutēsim par projekta “Samazini pārtikas atkritumus savā skolā” izstrādātajiem ieteikumiem mācību iestādēm un pašvaldībām pārtikas atkritumu samazināšanā, izmantojot zaļo publisko iepirkumu,
·      Iepazīstināsim ar Eiropas vadlīniju projektu Zaļajam publiskajam iepirkumam ēdināšanā.

Pasākums notiek projekta “Samazini pārtikas atkritumus savā skolā” ietvaros, ko finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds.

Par Ropažu novada Ekoskolas “Annele” pieredzi variet klausīties arī radio pārraidē “Ģimenes studija”.

img_2388

Posted by

Markuss Ozols

Netika atrasti saistīti raksti.