Mūsu tēmas

Sīkdatne (angļu val. cookie) ir neliela teksta datne, kas tiek izveidota un saglabāta Jūsu ierīcē, kad Jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Tā “atceras” Jūsu veiktās darbības, iestatījumus un izvēles, lai mūsu tīmekļa vietni padarītu ērtāk lietojamu.
Izmantojot sīkdatnes, tiek apstrādāti tīmekļa vietnes lietošanas vēstures dati, diagnosticētas problēmas un trūkumi vietnes darbībā, ievākta lietotāju paradumu un pārlūkošanas pieredzes statistika, kā arī tiek nodrošināta mūsu tīmekļa vietnes funkcionalitātes pilnīga un ērta izmantošana, tādējādi ļaujot mums nodrošināt Jums vislabāko pieredzi, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni
Visa informācija, ko apkopo pastāvīgās sīkdatnes, ir anonīma, un pēc tās nav iespējams Jūs identificēt kā fizisku personu.
Ja nevēlaties saņemt sīkdatnes, Jūs varat iestatīt, lai pārlūkprogramma noraida visas sīkdatnes vai nosūta brīdinājumu par sīkdatnes instalēšanu, taču tādā gadījumā mūsu tīmekļa vietnes lietošana var būt traucēta un apgrūtināta.
Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to, kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt tīmekļa vietnē www.aboutcookies.org.