Jaunumi

20.11.2023.

Biedrība “Ekodizaina kompetences centrs” sadarbībā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centru 3. decembrī plkst. 10:00 – 11:30 organizē tiešsaistes diskusiju Vai viegli būt “zaļam”? Vides paziņojumu izmantošana komercpraksē.

Diskusijā prezentēsim pētījumu par vides paziņojumiem Latvijā, kā arī iepazīstināsim ar ieteikumiem vides paziņojumu veikšanai un plānotajām uzraudzības darbībām. Uzņēmumus aicinām uz diskusiju par iespējām un izaicinājumiem izstrādājot produktus ar samazinātu ietekmi uz vidi un komunicējot par to ar klientiem. Īpaši aicinām mārketinga speciālistus no uzņēmumiem, kas ražo sadzīves ķīmiju un kosmētiku.  

Programmā: 

10:00 – 10:15 Vides paziņojumi Latvijā, pētījuma rezultāti, Jana Simanovska, Biedrība “Ekodizaina kompetences centrs”. 

10:15 – 10:30 Vides paziņojumu izmantošana: kā informēt klientus par produktu vides priekšrocībām? Ilze NeimaneBiedrība “Ekodizaina kompetences centrs”. 

10:30 – 10:50 “Pamatprincipi “zaļo paziņojumu” izmantošanai komercpraksē un plānotās uzraudzības darbības”, Ieva Baldiņa, Patērētāju tiesību uzraudzības departaments. 

10:50 – 11:30  Diskusija. 

Lūdzam iepriekš reģistrēties līdz 1. decembrim šeit:

Diskusiju organizējam projekta “Baltijas pilotpasākumi bīstamo ķīmisko vielu emisiju samazināšanai, izmantojot aizvietošanu un resursu efektivitāti” ietvaros (LIFE Fit for REACH, Projekta Nr. LIFE14 ENV/LV/000174), ko līdzfinansē Eiropas Savienības LIFE programma un Valsts reģionālās attīstības aģentūra.


Posted by

Markuss Ozols

Netika atrasti saistīti raksti.