Jaunumi

12.11.2023.

Baltijas Vides Forums un Ekodizaina kompetences centrs ielūdz uz tiešsaistes (ZOOM) tikšanos Cik gatavi ir Latvijas uzņēmumi bīstamo vielu aizvietošanai? š.g. 20. novembrī no plkst. 10.00 līdz 13.30.

Noslēdzot bīstamo vielu aizvietošanas atbalsta projektu LIFE Fit for REACH, mūsu eksperti pastāstīs un parādīs:

  • kā Latvijas uzņēmumiem, atšķirīgiem pēc izmēra, darbinieku skaita un darbības jomas, ir izdevies samazināt vai pilnībā izskaust bīstamās vielas savā ikdienas darbā;
  • kādi projekta izstrādātie elektroniskie rīki un materiāli palīdzēs atrast labākas alternatīvas bīstamajām vielām, sakārtot ķīmisko vielu saimniecību, veikt zaļākus iepirkumus un pareizi par to pastāstīt saviem klientiem.

Dzirdēsiet arī projekta atbalstīto uzņēmumu pieredzes stāstus, atklājot, kā viņi nonāca līdz lēmumam samazināt bīstamās vielas, kādi ir galvenie ieguvumi pēc to aizvietošanas un ar ko jārēķinās, plānojot aizvietošanu.

Tāpat Latvijas Vides, Ģeoloģijas un meteoroloģijas centra pārstāve Elīna Lazdekalne iepazīstinās ar aktualitātēm ķīmisko vielu likumdošanā, bet  Vidzemes plānošanas reģiona projektu eksperte/inovāciju brokere Ilona Platonova – ar nākamajos gados uzņēmumiem pieejamajiem finanšu instrumentiem inovācijām.

Tikšanos vadīs žurnālists Ansis Bogustovs.

Lai piedalītos pasākumā, lūdzam reģistrēties ŠEIT līdz 17. novembrim.

Detalizēta pasākuma programma pieejama ŠEIT.


Posted by

Markuss Ozols

Netika atrasti saistīti raksti.